KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 9018182
nr 901 8182
Etsning
Erik Olsson Sanda (1919-2006), Fiskarstuga, signerad. , -65, 45/50 mm: 22x28
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 juni 2014
kl 19:13:35
29/6 18:01:18